Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam lekarza który leczy pssd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Jestem z Gdańska i od 3 miesięcy borykam się z problemem pssd. Szukam specjalisty który mógłby mi pomóc z tematem pssd i który nie będzie udawał że nie wie o co chodzi.  Nie musi to być lekarz z Trójmiasta,  może być z Polski ale z możliwością konsultacji online.  Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że wnosi duzo. Jak ktoś ma szukać lekarza który ma pomóc na pssd, skoro medycyna nie zna sposobu na wyleczenie tego problemu, bo nie wie z czego tej problem nawet wynika .Nie ma nigdzie lekarzy którzy leczą pssd. Sam się zgłaszałem do Profesora Starowicza-najlepszego seksuologa w Polsce mi nie mógł pomóc. I trzech Doktorów mi mówiło że nie ma na ten moment możliwości wyleczenia tego problemu. 

Jedynie co profesor mi zaoferował to bupropion, który mi na pssd nie pomógł, ani nikomu w wątku na pssd też nie wyleczył pssd. Na pssd może pomóc jedynie czas. Co prawda profesor oferował mi psychoterapię, ale ona by nie pomogła na pssd... 

Edytowane przez Pssd98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pssd98 napisał(a):

A właśnie że wnosi duzo. Jak ktoś ma szukać lekarza który ma pomóc na pssd, skoro medycyna nie zna sposobu na wyleczenie tego problemu, bo nie wie z czego tej problem nawet wynika .Nie ma nigdzie lekarzy którzy leczą pssd. Sam się zgłaszałem do Profesora Starowicza-najlepszego seksuologa w Polsce mi nie mógł pomóc. I trzech Doktorów mi mówiło że nie ma na ten moment możliwości wyleczenia tego problemu. 

Jedynie co profesor mi zaoferował to bupropion, który mi na pssd nie pomógł, ani nikomu w wątku na pssd też nie wyleczył pssd. Na pssd może pomóc jedynie czas. Co prawda profesor oferował mi psychoterapię, ale ona by nie pomogła na pssd... 

Co nie pomogło Tobie to nie znaczy, że innym nie pomoże i o tym tutaj piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to Profesor Michał Lew Starowicz można powiedzieć że ,,leczy" pssd. Ale szansa na wyleczenie bupropionem/buspironem jest tak naprawdę bardzo niska. Może on jedynie bardzo małej liczbie osób zmniejszyć lekko objawy. Jeszcze nie przeczytałem by ktoś wyleczył się bupropionem z pssd. A czytałem wiele wątków z pssd, wiele osób stosowało ten lek, ale im nie pomógł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×