Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wronki i Darki 🙂 

 

Dawno mnie nie było, ale tak jakoś ostatnio sama nie wiem. Nie mam jakoś ochoty wchodzić na forum. Jestem trochę zabiegana, koniec roku szkolnego. Syn ciągle wycieczki ma, córka za kilka dni skończy 18 lat i czuję się staro 😏 na dowód mojej starości upiekłam wczoraj ciastka kruche z cukrem, oraz ciastka owsiane z sezamem, płatkami migdałów i słonecznikiem 😏😉 

 

Miłego dnia wam życzę. Bo mi się spać chce😏 ostatnio ciągle chce mi się spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cynthia napisał(a):

Dzień dobry... a może jednak nie taki dobry.

 

 

 

 

Takimi słowami przywitałem klienta w poprzedniej robocie. Wjeżdżał na szybko, bo pruł pod prąd i z naprzeciwka coś jechało i jeb, cały bok przerysował o słupek od bramy. Mówię mu "dzień dobry" ale pomyślałem że w obecnej sytuacji mogło to zabrzmieć trochę ironicznie, więc dodałem "albo i nie dobry". A on na to "no właśnie niezbyt..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Harding napisał(a):

U mnie coraz lepiej - rozwijam się ciągle intelektualnie, duchowo [to dla mnie najważniejsza sfera życia] oraz fizycznie ;)

Czytasz coś teraz ciekawego? 🙂

 

4 minuty temu, Purpurowy napisał(a):

Takimi słowami przywitałem klienta w poprzedniej robocie. Wjeżdżał na szybko, bo pruł pod prąd i z naprzeciwka coś jechało i jeb, cały bok przerysował o słupek od bramy. Mówię mu "dzień dobry" ale pomyślałem że w obecnej sytuacji mogło to zabrzmieć trochę ironicznie, więc dodałem "albo i nie dobry". A on na to "no właśnie niezbyt..."

O kurde, jak dobrze,że  nie mam prawka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Harding napisał(a):

@cynthia, owszem - książkę Odważyli się wrócić (Patricka K. O'Donnella). Opisuje misje szpiegowskie alianckich agentów na terenie III Rzeszy ;)

Ojej no niestety nie moje klimaty. :P

Ja kończę "Battle Royale" i pannie Suzanne Collins podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cynthia napisał(a):

Ojej no niestety nie moje klimaty. :P

Ja kończę "Battle Royale" i pannie Suzanne Collins podziękuję...

@cynthia, bo moje klimaty to zdecydowanie II wojna światowa ;) A Ty jakie książki lubisz czytać? O czym jest Battle Royale?

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Harding napisał(a):

@cynthia, bo moje klimaty to zdecydowanie II wojna światowa ;) A Ty jakie książki lubisz czytać? O czym jest Battle Royale?

"Battle Royale" to można powiedzieć, pierwowzór "Igrzysk Śmierci". O wiele lepsze, bardziej krwawe i ciekawsze.

Ja przeważnie kryminały, czasem jakaś fantastyka, scifi, no i przede wszystkim poezja. A Ty prócz wojennych czytasz coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję dobrych kolorowych cienkopisów do pisania. Cienkie i nie mogą się rozlewać bo mnie to wyprowadza z równowagi. Za duży wybór na rynku. Stabilo sensor albo stabilo worker+  ktoś ma doświadczenia z nimi? Bo te standardowe Point 88 się rozdwajają i wylewają i mnie doprowadzają tym do szału i mam ochotę nimi cisnąć przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2024 o 08:32, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka posadziłem nasturcje w dobrej ziemi nie chce rosnąć. Obgryzają ja jakieś robaki ale ich nie widać. Nic z tej nasturcji nie będzie. Nasturcja podobno jest jadalna. Mialaś kiedykolwiek nasturcje posadzoną.?

 

A poza tym co u Ciebie?

Miałam ale u mnie zjadły ją przędziorki 😏 bo nic innego nie było widać. Pamiętam że czymś to psikałam ale teraz sobie nie przypomnę.

U mnie? Od dwóch tygodni choroba całej rodziny. W czwartek córka 18 lat skończyła, wczoraj miałam atak epi 😏 do tego od kilku dni zalewa nas nieźle i burzę ostre przechodzą. Z piwnicy mogę zrobić sobie basen😏a mieszkam na górze. Wczoraj jak brat do mnie jechał to mówił że na dole we wsi ludzie stoją na ulicy i łopatami mokry piasek ten co z góry spłynął odrzucają bo wszystko zapycha i woda nie ma gdzie zejść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×